Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Co nieco o mnie.

Go down 
AutorWiadomość
Luca

Luca


Liczba postów : 22
Join date : 16/05/2015

Co nieco o mnie. Empty
PisanieTemat: Co nieco o mnie.   Co nieco o mnie. EmptySob Cze 27, 2015 5:11 am

Jeśli tu zaglądasz, to znaczy, że prawdopodobnie właśnie poszukujesz MG i uznałeś, iż się nadam - jest mi niezmiernie miło, jednak warto byś wpierw co nieco o mnie wiedział.

    1. Najważniejszym elementem opowieści którą razem stworzymy jest dla mnie zawsze przygoda sama w sobie, integracja z światem i jego mieszkańcami, właściwe odrywanie postaci. Jeśli liczysz przede wszystkim na ciągłe niekończące się walki to wybacz, ale nie jestem MG dla ciebie.

    2. Ah... właśnie - walki, skoro już o nich mowa, w pojedynkach liczę przede wszystkim logikę, sprawne i efektywne myślenie.

    3. Zdarzają mi się momenty lenistwa, jak każdemu człowiekowi, wedle regulaminu Mg ma tydzień na odpis i tego będę się trzymał - jednak jeśli zależy ci na szybszym odpisie zawsze możesz mnie nieco pogonić dzięki gg, pw czy przy pomocy innej drogi kontaktu. Spokojnie, nie pogniewam się, o ile nie będzie to co minutowy spam :3

    4. Prowadzę przygody wieloosobowe, nie mam nic przeciw wszystkim trybom przygody Tamer, Frontier i Xross Wars.
Powrót do góry Go down
 
Co nieco o mnie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Przygody :: MG Luca-
Skocz do: