Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Witaj w Krainie Czarów!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
BlackDream
Grafik
BlackDream


Female Liczba postów : 91
Join date : 17/06/2015
Age : 27
Skąd : Z piekła

Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! EmptyNie Cze 28, 2015 7:18 pm

Witaj w Krainie Czarów! 67uoo6
Witaj w Krainie Czarów! R2m1sj

Kod:
[b]Formularz:[/b]
[b]Link do Karty Postaci:[/b]
[b]Imię, nazwisko i przezwisko:[/b]
[b]Wiek postaci:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Cele:[/b]
[b]Towarzysz:[/b] (wraz z opisem)
[b]Wróg:[/b] (wraz z opisem)
[b]Klimat:[/b]
[b]Sceny +18:[/b] Tak/Nie
[b]DigiŚwiat:[/b]
[b]Realny Świat:[/b] Tak/Nie
[b]O jakich Digimonach marzysz:[/b]
[b]Prośby:[/b]

Krótkie Wyjaśnienia:
Pominę punkty oczywiste.

Cele - chcę by były ciekawe. Żeby były jakimś wyzwaniem zarówno dla was jak i dla mnie!
Klimat - wiadomo, Horror, Komedia, Dramat, Akcja.. Ewentualnie zostawcie to miejsce puste, a wtedy miszmasz gotowy.
Sceny +18 - tyczy się to zarówno Krwawej Jatki jak i wiadomych scen erotycznych, w których pisaniu nie jestem mistrzem.. Jeśli nie chcesz by któraś z tych dwóch rzeczy została pominięta - napisz!
DigiŚwiat - i tu pozwolę sobie system "pożyczyć" od Gall'a, bo kurka.. Łatwy, prosty, a wszystko wiadomo. *chowa się by przypadkiem nie oberwać*
- Pionier - Digiświat jest zupełnie nieznany w realnym świecie. Jesteście właściwie jednym z pierwszych , którzy tam trafili, a innych ludzi będziecie spotykali rzadko.
- Odkrywca - Nieliczne osoby w realnym świecie wiedzą o Digital World, ale opinia publiczna nie ma o nim pojęcia. Na drugą stronę trafiło dość ludzi, by mogli gromadzić się w mniejsze lub większe grupy, które wspólnie badają Digiświat.
- Badacz - Ludzie z realnego świata są mniej więcej świadomi istnienia Digital World. Podejmowane są nawet oficjalne wyprawy badawcze na drugą stronę, aby poznać to miejsce.
- Bywalec - Istnienie Digiświata to dla ludzi nic nowego. Istnieje nawet technologia, która pozwala się tam dostać, a różne firmy zbudowały tam swoją infrastrukturę.
- Dowolny - Digiświat będzie taki, jaki sam uznam za najlepszy do waszej postaci.
Świat Realny - tak dla przypomnienia, czy chcecie by w ogóle występował czy może w ogóle nie istniał? A może przygoda ma się toczyć w świecie realnym?


Ostatnio zmieniony przez BlackDream dnia Sro Sie 05, 2015 6:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Re: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! EmptyCzw Lip 16, 2015 7:57 pm

Formularz:
Link do Karty Postaci: Click
Imię, nazwisko i przezwisko: Beatrix Derbent „Bea”
Wiek postaci: 18
Starter: Gazimon
Cele: - Odnaleźć swoich znajomych
- Dowiedzieć się czegoś o tajemniczym chłopcu i miejscu w którym się znalazła
- Wrócić do swojego świata
Towarzysz: Na starcie brak
Wróg: Ross Goldberg – To lekko posiwiały mężczyzna po czterdziestce, który jest nauczycielem matematyki w szkole Bei. Gość ma absolutną obsesję na punkcie Cyfrowego Świata i za wszelką cenę chciał znaleźć, skrywane przez rząd,  dowody na jego istnienie. Zaczęła się ona, gdy jeszcze był programistą i tworzył oprogramowanie dla armii. Gdy zaczął wciskać nos w nieswoje sprawy został zwolniony.  Teraz jednak dopiął swego, ale nieoczekiwanie został przeniesiony na drugą stronę. Jedno jest pewne, jego obecność w Cyfrowym Świecie nie wyjdzie nikomu na dobre. Ten mężczyzna jest nieobliczany i bóg jeden wie co umyśli zrobić z nowym światem, którym nie zamierza dzielić się z innymi ludźmi. (Jakie będzie miał digmony pozostawiam tobie)
Klimat: miszmasz \o/
Sceny +18: Tak
DigiŚwiat: Odkrywca (Wiesz, mogłaś wpierw zapytać, czy możesz to zapożyczyć :P)
Realny Świat: Tak
O jakich Digimonach marzysz: Kudamon, Dracomon, Dorumon, Coronamon, Liollmon, Piyomon, Tailmon (Egipt), Agumon
Prośby: Może taką, by Bea odszukała swoich znajomych i stworzyła z nich taką drużynę :)


Ostatnio zmieniony przez GallAnonim dnia Pią Lip 17, 2015 2:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
BlackDream
Grafik
BlackDream


Female Liczba postów : 91
Join date : 17/06/2015
Age : 27
Skąd : Z piekła

Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Re: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! EmptyCzw Lip 16, 2015 8:41 pm

Och tak wiem, było pytać, przepraszam :c *chowa się za literami*
I cóż.. Napisanie pewnego magicznego słowa to już tylko formalność.
Oczywiście, że Przyjmuję!
Przygoda pojawi się jeszcze dzisiaj/jutro.
Powrót do góry Go down
The Coonmon

The Coonmon


Male Liczba postów : 31
Join date : 25/06/2015
Age : 30
Skąd : Gdańsk

Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Re: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! EmptyWto Sie 04, 2015 12:30 pm

10
Formularz:
Link do KARTY Postaci:Zelda
Imię, nazwisko i przezwisko: Lena "Kochana"
Wiek postaci: 18
Starter: V-mon
Cele:
- Zapomnieć o przyszłości
- Powstrzymać "ich".
Towarzysz: nope
Wróg: nah
Klimat: Dowolny
Sceny +18: Tak (ale bez opisywania scen seksu, dla mnie są szalenie niezręczne i nie wiem co ze sobą robić czytając je ;p)
DigiŚwiat: Dowolny
Realny Świat: Nie
O jakich Digimonach marzysz: Piyomon, Guilemon, Agumon, Tentomon, Wizarmon, Impmon, Betamon
Prośby:
Witaj w Krainie Czarów! 106445_slodki-kotek


Ostatnio zmieniony przez The Coonmon dnia Pią Wrz 18, 2015 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://ihasabucket.com/
BlackDream
Grafik
BlackDream


Female Liczba postów : 91
Join date : 17/06/2015
Age : 27
Skąd : Z piekła

Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Re: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! EmptySro Sie 05, 2015 6:04 pm

Cóż.. Historia jest nawet ciekawa, a przez to, że Vincent dokładnie nie sprostował o kogo mu chodzi, mogę coś wymyślić..
Nie jestem pewna czy dam radę, ale od tego jest się MG żeby próbować!
Przyjmuję
Przygoda pojawi się jak tylko skończę ogarniać grafikę na forum.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu




Liczba postów : 15
Join date : 22/07/2015

Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Re: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! EmptyCzw Sie 13, 2015 11:31 am

10
Wiek postaci: 14
Starter: Hawkmon
Cele:
Uratować siostrę
Dotknąć nieba
Towarzysz: Przyszły Kazuto Kirigaya
Digimon: Agumon
Wiek: 27 lat
Charakter: Kazuto jest spokojny i opanowany, ale kocha ryzyko. W bardzo młodym wieku został wielkim naukowcem zajmującym się cyfrowym światem.  Mężczyzna skończył studia z zakresu fizyki, informatykę i medycynę.
Wróg: Virus
Klimat: Misz Masz
Sceny +18: Tak, ale tylko te krwawe
DigiŚwiat:
Jest to świat traktowany przez ludzi jako rozrywkę. Ludzie podróżują tu także dla odpoczynku.
Realny Świat: Tak
O jakich Digimonach marzysz: Lunamon, Piyomon, Penmon
Prośby: Dużo walk
Link https://digimon-quartz.forumpolish.com/t132-kaze-vhm0001

Witaj w Krainie Czarów! 0_0_1541828828_slodki_kotek_przez_Admin_middle
Powrót do góry Go down
BlackDream
Grafik
BlackDream


Female Liczba postów : 91
Join date : 17/06/2015
Age : 27
Skąd : Z piekła

Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Re: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! EmptyCzw Sie 13, 2015 6:20 pm

Nie ukrywam, że historia jest całkiem ciekawa. Ale.. Brakuje mi w niej tego czegoś, co spowodowałoby, że chciałabym poprowadzić tą przygodę jak i sama nie mam zbyt wielkiego pomysłu jak to poprowadzić.. I co miałaś na myśli z "Dotknąć Nieba"?
Z resztą, chyba nie doczytałaś do końca regulaminu, gdyż nie otrzymałam od ciebie PW.
Z bólem Odrzucam zapis.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witaj w Krainie Czarów! Empty
PisanieTemat: Re: Witaj w Krainie Czarów!   Witaj w Krainie Czarów! Empty

Powrót do góry Go down
 
Witaj w Krainie Czarów!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Święte Zasady Krainy Czarów!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Przygody :: MG BlackDream-
Skocz do: