Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Na odsiecz Cyfrowemu Światu!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty
PisanieTemat: Na odsiecz Cyfrowemu Światu!   Na odsiecz Cyfrowemu Światu! EmptyNie Sie 16, 2015 4:16 pm

Zielone łąki o tej porze roku zachwycały różnorodnością kolorów oraz przyjemnym kwiatowym zapachem. Niebo zaś... ach, niebo było prawie czyste. A dlaczego prawie? Gdy zmrużyłeś oczy, byłeś w stanie dostrzec małe, białe linie kodu źródłowego posuwające się niczym leniwe obłoki w realnym świecie.
Tobie jednak aktualnie raczej nie było w głowie leniwe spoglądanie na chmurki. Ledwo dwa dni wcześniej twoja siostra zniknęła bezpowrotnie wraz z Palmonem, swoim DigiPartnerem. Cyfrowy Świat, który był waszym domem, wydawał się ci być do tej pory przyjemną rzeczą, gdzie nie istniało niebezpieczeństwo... aż do tamtej sekundy. Wtedy też zdecydowałeś, że za wszelką cenę ją odnajdziesz, a miał ci w tym pomóc Hawkmon, twój wierny towarzysz, który akurat w tym momencie przypatrywał ci się sceptycznie.
- Więc... masz już jakiś plan, Kaze? - zapytał ptak całkiem poważnym głosem.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu




Liczba postów : 15
Join date : 22/07/2015

Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty
PisanieTemat: Re: Na odsiecz Cyfrowemu Światu!   Na odsiecz Cyfrowemu Światu! EmptyPon Sie 17, 2015 12:06 pm

Widok był naprawdę piękny, ale strasznie brakowało mi siostry. Niestety o wrogu wiem tylko tyle, ze to był wirus. Gdy mój partner zadał mi pytanie, chwile rozmyślałem nad odpowiedzą.
- Nie mam żadnego planu, nie wiem co robić. Zazwyczaj gdy widziałem digimona, nad jego głową pojawiało się dziwne pole z jego imieniem. Tym razem tego czegoś nie było – odpowiedziałem smutno mojemu partnerowi - posiadamy bardzo mało informacji o naszym wrogu. Jedyne co wiemy ze najpewniej to coś jest wirusem z mrocznej strefy z minimalnym poziomem adult. Przez co właśnie nie byłeś w stanie zaatakować- powoli poprawiał mi się humor- Czyli mam już plan. Idziemy jak najprędzej do Strefy Mroku by sprawdzić czy moja siostra jeszcze żyje.
Zacząłem iść w przypadkowym kierunku. Po kilku minutach drogi zapytałem Hackeda którędy do Strefy Mroku


Powrót do góry Go down
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty
PisanieTemat: Re: Na odsiecz Cyfrowemu Światu!   Na odsiecz Cyfrowemu Światu! EmptySro Sie 26, 2015 7:00 pm

Hacked roześmiał się, słysząc twoje pytanie.
- Tak właśnie myślałem, że zapytasz, którędy - powiedział, jednak jedyną odpowiedzią, jakiej był ci w stanie udzielić, było zaprzeczenie. - Odkąd tylko pamiętam, byłem w pobliżu ciebie oraz Midori, dlatego... no cóż, nie mam zbytnio pojęcia, gdzie co jest. Zawsze... cóż, możemy sprawdzić, czy nie udałoby się nam dogadać z jakimś innym Digimonem albo z jakimś człowiekiem. Może znajdzie się ktoś, kto tam był...
Widać było, że Hawkmon był lekko przybity, jednak mimo wszystko sprawiał wrażenie poważnego i zdeterminowanego digimona. Chociaż tyle dobrego, prawda? W każdym razie obaj postanowiliście kontynuować wędrówkę w kierunku, który obrałeś. Przez kilkadziesiąt minut mieliście względny spokój, dopóki twój ptasi przyjaciel nie zauważył ze znacznej wysokości, iż nieco dalej istotę człekopodobną, która wygląda, jakby spała. Przekazując ci tę rewelację, posłał ci pytające spojrzenie, jakby zostawiał w twoich rękach decyzję, co z tym zrobić.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu




Liczba postów : 15
Join date : 22/07/2015

Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty
PisanieTemat: Re: Na odsiecz Cyfrowemu Światu!   Na odsiecz Cyfrowemu Światu! EmptyWto Wrz 22, 2015 5:30 pm

Istota człekopodobna? Świetnie. Pora wreszcie zapytać o drogę.
- Hacked, jeśli to prawda to świetnie- Krzyknąłem do swojego digimona. Wreszcie się rozchmurzył, ale to może być pułapka. Na wszelki wypadek zachowałem czujność. Mógł to być digimon znacznie wyższego stadia, przez co walka by była bardzo trudna. Na szczęście w takiej sytuacji możemy łatwiej uciecz bo wróg byłby pewnie jeszcze śpiący.-[b] W takim razie prowadź. W razie czego bądź w gotowości do ucieczki[b]
Zacząłem iść za moim partnerem. Może to być wskazówka do odnalezienia mojej siostry co jest dla mnie najważniejsze. Musi mi się to udać. Inaczej zawiodę całą naszą czwórkę: Siebie, Siostrę, Hackeda i Palmona. Wtedy bym sobie nie wybaczył.
Powrót do góry Go down
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty
PisanieTemat: Re: Na odsiecz Cyfrowemu Światu!   Na odsiecz Cyfrowemu Światu! EmptyWto Wrz 29, 2015 8:39 pm

Czujność w takiej sytuacji rzeczywiście była dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie mieliście zbyt dużego pojęcia, co może was spotkać, dlatego też ruszyliście – Hacked w powietrzu, wypatrując innych niepokojących rzeczy, natomiast ty na ziemi, stąpając powoli, ostrożnie, jednak nie opieszale. W takim tempie dotarliście do celu po piętnastu minutach, jednak...
...czy on rzeczywiście może być kimś podejrzanym? Oto bowiem przed wami leży rzeczywiście coś, co wygląda na człowieka i jest przykryte czarnym kocem tak, że widać tylko jego nogi obute w ciężkie i solidnie wyglądające obuwie. Tuż obok podróżnika spoczywa zaś równie ciemny jak smoła plecak turystyczny.
- Budzisz go czy ja mam to zrobić? – zapytał cicho ptak, zbliżając się do ciebie.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu




Liczba postów : 15
Join date : 22/07/2015

Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty
PisanieTemat: Re: Na odsiecz Cyfrowemu Światu!   Na odsiecz Cyfrowemu Światu! EmptyCzw Paź 29, 2015 4:27 pm


Hacked miał rację. Tu leżała jakaś istota. Znowu nie widziałem jak się nazywa. To mnie najbardziej martwiło. Istota ta mogła chcieć mnie zabić albo co gorsza być sojusznikiem tego dziwnego wroga. Każda sekunda, w której zastanawiałem się co zrobić wydłużała się w nieskończoność.
-Spróbujmy może to coś obudzić wspólnie- Powiedziałem w końcu. Żadne wyjście niestety nie było dobre- ale w razie czego bądź gotowy do ataku. Nic nie wiemy o przeciwniku co jest niezwykle niebezpieczne w takich sytuacjach. Może to być nawet digimon stadium perfect.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty
PisanieTemat: Re: Na odsiecz Cyfrowemu Światu!   Na odsiecz Cyfrowemu Światu! Empty

Powrót do góry Go down
 
Na odsiecz Cyfrowemu Światu!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Przygody :: MG Mariko-
Skocz do: