IndeksFAQSzukajUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share | 

[+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
GallAnonim
Administrator

Male Liczba postów : 240

PisanieTemat: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Sro Sie 26, 2015 11:44 pm

Co tu dużo mówić.
Byłeś zwyczajnym nastolatkiem, który chodził do zwyczajnej szkoły i zwyczajnie myślał wraz ze zwyczajnymi kumplami o kolejnym etapie swojej edukacji, a dzisiejszy dzień spodziewałeś się mieć równie zwyczajny jak całą resztę. A jednak było inaczej. Wpierw przysnęło ci się na pewnej okrutnie nudnej lekcji. Co ciekawe, nawiedził cię wtedy ponownie stary sen o tym, co kiedyś widzieliście wraz z siostrą na letnim obozie, walkę dwóch potworów. Do dziś wierzyłeś, że było to zbyt realne na wytwór wyobraźni, ale nigdy później czegoś takiego już nie widziałeś. Potem, gdy wracałeś z siostrą do domu, czułeś turbulencje siedząc, o dziwo, w metrze, a nie w samolocie. Bez wątpienia działo się coś niezwykłego, a pewności nabrałeś, kiedy oślepił cię biały blask, a wokół zapanowała cisza. Wtedy straciłeś przytomność.

*

Gdy się obudziłeś, czując trochę, jak po ostrej imprezie, byłeś sam i bynajmniej nie w pociągu metra. Nie widziałeś nikogo ze współpasażerów, nawet Lili, ani niczego co kojarzyło ci się z twoim miejscem zamieszkania. Leżałeś w jakiś krzakach, a otaczały cię tajemnicze ruiny przywodzące na myśl budowle prekolumbijskich cywilizacji w Ameryce, oświetlane promieniami zachodzącego słońca. Rozsypujące się mury porastał gęsto zielony mech, pnącza i nawet większe rośliny. Tak, egzotycznie wyglądających drzew widziałeś całkiem sporo.
Bardziej jednak niż ruiny, czy roślinność, zdziwił cię widok pewnego stworzenia, które unosiło się nieco nad tobą. Wyglądało jak duży, pomarańczowy chomik, ale miało wielkie uszy podobne do skrzydeł i machając nimi mogło utrzymać się w powietrzu. Chomik wpatrywał się chwilę w ciebie, a po chwili uśmiechnięty szeroko wylądował na twojej piersi, by wtulić się w ciebie, niczym ukochane zwierzątko.
- Witaj Wikkaz. Nareszcie cię spotkałem – mówił do ciebie uradowanym, cienkim, chociaż wyraźnie chłopięcym głosikiem. – Tyle na ciebie czekałem i w końcu się doczekałem. Nawet nie wiesz jak ja się cieszę. To jak spełnienie marzeń.

Liczba postów : 9

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Czw Sie 27, 2015 8:34 pm

Zszokowany całą tą sytuacją nie wiem jak mam zareagować. Nie mam pojęcia gdzie jestem i kim jest to stworzenie. Dlaczego nie jestem z Lili w metrze. I gdzie ona w ogóle jest.
- Yyyyy.... Witaj.... Przepraszam, ale kim ty jesteś. Nigdy wcześniej nie widziałem kogoś takiego jak ty i do tego umiesz mówić, więc z pewnością nie jesteś zwierzakiem. - Mówię trochę przestraszony zachowaniem tego stworzenia. - I skąd znasz moje imię? Gdzie my w ogóle jesteśmy i gdzie jest moja siostra? Przecież jechaliśmy razem metrem a teraz jestem tutaj. - Dodaję po chwili.
Następnie biorę to stworzenie, które się do mnie przytula i siadam, po czym podnoszę go do góry i dokładnie się mu przyglądam.
- Powiedz mi, czym ty jesteś?
Później wstaje i zaczynam się rozglądać czy nie ma w pobliżu moich przyjaciół i Lili. Rozglądam się, aby sprawdzić, w jakim miejscu się znalazłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
GallAnonim
Administrator

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Pią Sie 28, 2015 8:30 pm

Dodaj link do Kp do sygny
----------

- Nigdy w życiu nie słyszałem tylu pytań na raz – roześmiało się stworzenie, gdy odkleiłeś je od siebie i podniosłeś, aby mu się przyjrzeć. – Zacznę może od końca, a więc jestem Patamon Wikkazie, Cyfrowym Potworem mówiąc ogólnie. A znam twoje imię, bo… bo… – zawiesił się odpowiadając na to pytanie i zaczął głęboko zastanawiać, ale po jego minie wniosłeś, że nie wiele wymyślił. – No po prostu znam je odkąd sięgam pamięcią, pewnie od urodzenia nawet i wiedziałem, że kiedyś cię spotkam, że wejdziesz do Cyfrowego Świata i nareszcie będziemy razem. A jesteśmy teraz w ruinach Quanca. Niestety nie wiem, gdzie jest twoja siostra. Pojawiłeś się tutaj sam Wikkazie.
Niestety, kiedy podniosłeś się i rozejrzałeś, nie zobaczyłeś nikogo, ani siostry, ani znajomych, ani żadnych innych pasażerów metra. Wszędzie tylko zarośnięte ruiny, w których byłeś najprawdopodobniej całkiem sam, nie licząc Patamona. Zauważyłeś za to jakiś błysk za jednym z kamieni. Może warto się tym zainteresować?

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Sob Sie 29, 2015 12:14 am

- W takim razie miło mi cię poznać Patamon. Jeśli możesz to wytłumacz mi jeszcze, czym jest cyfrowy świat i gdzie on dokładnie się znajduje, ponieważ nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem.- Mówię do Patamona i czekam na jego odpowiedź.
To naprawdę dziwne, że się tutaj znalazłem. Nic z tego wszystkiego nie rozumiem i nie wiem jak to wszystko jest możliwe. Chciałbym wiedzieć jak się tutaj znalazłem i jak mogę wrócić. Nie mam pojęcia, dlaczego tutaj jestem.
Kiedy zauważę ten dziwny błysk szybko podchodzę do tego miejsca i sprawdzam, co to było. Może dzięki temu dowiem się czegoś więcej. W końcu nie mogę siedzieć bezczynnie i czekać aż coś się stanie.

Administrator

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Nie Sie 30, 2015 2:35 pm

- Um, Cyfrowy Świat to… to wszystko co nas teraz otacza – mówił Patamon, lecąc za tobą, gdy szedłeś w kierunku kamieni, za których coś błyszczało. – Ja… nie jestem ekspertem w sprawach funkcjonowania mojego świata. Nigdy mnie to nie zastanawiało. Całe życie czekałem na ciebie i wyobrażałam sobie ten dzień, więc trochę zabrakło mi miejsca w głowie na naukę – zachichotał. – A Cyfrowy Świat po prostu jest, mieszkają tu digimony i inne cyfrowe stworzenia, a wszystko zbudowane jest z danych. Pewnie leży daleko od świata ludzi, bo jesteś pierwszym jakiego kiedykolwiek spotkałem.
W tym momencie zajrzałeś za stertę kamieni i zobaczyłeś źródło światła. Wydobywało się ono z małego, białego przedmiotu z ekranem i przyciskami. Przypominało ono jakąś elektroniczną zabawkę.
- Ojej to Digivice, święte urządzenie! Jest bez wątpienia nasz, czuję to! Weź je Wikkazie, należy do ciebie – zachęcił cię Patamon.

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Sob Wrz 26, 2015 11:32 pm

- Ciężko jest mi to wszystko zrozumieć. Jednak wierzę ci, ponieważ również czuję jakieś połączenie między nami. Wydaje mi się jakbym znał cię od dawna. - Mówię uśmiechając się do stworzenia.
Następnie powili podnoszę to dziwne urządzenie i dokładnie się mu przyglądam. Zaraz po tym jak się mu dokładnie przyjrzę zaczynam sprawdzać czy coś się stanie, jeśli powciskam przyciski na nim.
- Patamon powiedz mi, do czego dokładnie służy to urządzenie. I jak sądzisz, co powinniśmy teraz zrobić? Gdzie mamy iść. Myślisz, że znajdziemy tutaj jeszcze jakiś ludzi. Może zaczniemy poszukiwania i zobaczymy czy uda nam się kogoś odnaleźć. Nie możemy przecież siedzieć w miejscu i nic nie robić. - Mówię do Digimona z uśmiechem i czekam aż powie mi, co sądzi o moim pomyśle.

Administrator

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Sro Wrz 30, 2015 4:41 pm

Podniosłeś zatem Digivice i zacząłeś bawić się jego przyciskami. Urządzenie wcale nie było z plastiku, a z jakiegoś nieznanego ci, lekkiego materiału. Tak na szybko odkryłeś, że ma funkcję zegarka, budzika i encyklopedii, chociaż zawierała na razie tylko opis Patamona. Odniosłeś jednakże wrażenie, że to tylko te mniej ważne możliwości sprzętu.
- Mówimy, że Digivice to święte urządzenie, bo łączy człowieka z jego digimonem-partnerem mistyczną więzią, którą bardzo ciężko zerwać, bo ciężko zniszczyć legendarne, święte urządzenie. Niestety nie wiem na jakiej zasadzie działa, ani jakie ma dokładne funkcje, poza tym, że dzięki więzi z człowiekiem, digimon może stać się silniejszy – odpowiedział na twoje pierwsze pytanie, po czym zamyślił się nad kolejnymi. – Chmy, zgadzam się, że nie mamy co tutaj siedzieć, ale sam nie wiem gdzie powinniśmy iść, chociaż znam okolicę dość dobrze. Nie jestem też w stanie powiedzieć ci, czy jesteś teraz jedynym człowiekiem w Cyfrowym Świecie, ale jak chcesz możemy poszukać innych ludzi. A chcesz się wpierw rozejrzeć po tych ruinach, czy może iść od razu dalej?

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Sro Paź 28, 2015 9:46 pm

- Sprawdzenie tych ruin brzmi ciekawie. Kto wie może spotkamy tam coś ciekawego. Jeśli mamy się przyłożyć do poszukiwań musimy sprawdzić każde miejsce. Dlatego też nie możemy ich ominąć. - Mówię uśmiechając się do malucha.
Muszę przyznać, że od pierwszej chwili go polubiłem. Jest taki wesoły i wydaje mi się jakoś znajomy. To pewnie zwykłe przypuszczenie po prostu muszę się przyzwyczaić do tego świata a Patamon z pewnością mi w tym pomoże.
Ruszamy, więc razem w stronę ruin. Musimy w końcu gdzieś zacząć szukać innych osób. Mam nadzieję, że nie okaże się, że jestem w tej krainie sam. Z jakąś inną osobą raźniej by było szukać sposobu na powrót do naszego świata.
- Powiedz mi Patamon masz tutaj jakiś przyjaciół, którzy mogliby nam pomóc w poszukiwaniach. Może oni kogoś widzieli albo coś słyszeli. To mogłoby nam bardzo pomóc. - Zwracam się do latającego stworka z uśmiechem i czekam na jego odpowiedź.

Administrator

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Pon Lis 02, 2015 11:46 am

Tak jak zdecydowałeś, zaczęliście przechadzać się pośród zrujnowanych, antycznych budowli, szukając głównie innych ludzi, ale również innych ciekawych rzeczy. Jeśli lubisz historię, mogłaby cię zainteresować architektura tych ruin. Skruszałe piramidy oraz gmachy wyglądały wielce zjawiskowo.
- Och, no pewnie, że mam znajomych, ale nie tutaj – odparł od razu radośnie. – W tych ruinach mieszkam tylko ja sam. Inne digimony ich się boją. Jednak, gdy stąd wyjdziemy, chętnie kogoś poproszę o pomoc
Chodziliście po ruinach, zaglądając w kolejne budynki, doły i inne miejsca, w których ktoś mógł się schować. Bez efektów. Gdy zaczynałeś czuć zniechęcenie brakiem sukcesów, coś ci błysnęło w ciemnym kącie wielkiej, pozbawionej sufitu sali w ostatnim gmachu, jaki sprawdzaliście. Kiedy podszedłeś zobaczyłeś telefon komórkowy i w dodatku mógł on należeć do twojej siostry!

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Czw Lis 26, 2015 9:27 pm

Z początku zaskoczony podnoszę telefon i dokładnie go oglądam. Upewniam się czy to telefon mojej siostry. Jeśli tak to bardzo prawdopodobne, że Lili jest gdzieś w pobliżu.
- Patamon ten telefon może należeć do mojej siostry. Skoro nie zauważyłeś go wcześniej to możliwe, że pojawił się tutaj niedawno. Nawet, jeśli nie należy do Lili to może do jakieś innej osoby, która też dopiero, co trafiła do tego świata. Musimy, więc rozpocząć poszukiwania. - Mówię do digimona i rozglądam się czy nie leży tutaj coś jeszcze.
- Zacznijmy poszukiwania w pobliżu tych ruin, bo może kogoś znajdziemy w okolicy albo jakieś inne digimony kogoś widziały. Jeśli pośpieszymy się to może uda nam się szybko znaleźć kolejny ślad. - Mówię do Patamona i jeśli nie znajdziemy już nic w tym miejscu to ruszamy dalej szukać mojej siostry lub kogoś innego.

Administrator

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   Czw Gru 03, 2015 8:28 pm

Niestety, podniesienie telefonu nie okazało się takie proste, jak się wydawało. Kiedy tylko po niego sięgnąłeś, przed dłonią śmignęła ci metalowa kula. To było tak zaskakujące, że mimowolnie odskoczyłeś i spojrzałeś w kierunku, z którego nadleciał pocisk. Na murze stał taki oto małpopodobny stwór uzbrojony w procę:
Na ciebie patrzył bardzo nieprzychylnym okiem, a na telefon twojej siostry zerkał łapczywym wzrokiem. Oj, bez wątpienia chciał go sobie przywłaszczyć.
- To coś, moje – rzekł łamanymi słowami, wskazując swoją bronią na przedmiot.
- Koemon! Nie mamy na to czasu! Idź sobie! – zawołał do niego Patamon.
Musiał znać małpę, ale nie wyglądało na to by miał o niej dobre mniemanie.
- Nie! Dać mi to! – odparł upartym tonem. – Inaczej Koemon zrobić łubudu!
Twój towarzysz starał mu się wytłumaczyć kim jesteś i co musisz szybko zrobić, ale Koemon zdawał się głuchy na jego słowa. Zeskoczył tylko z muru i podszedł do was z wrogimi zamiarami.
- Chcecie łubudu? Chcecie! – zawołała małpa, strzelając ci pomiędzy nogi kolejną kulą.
Sytuacja robiła się co raz poważniejsza. Patamon aż machnął skrzydłami i znalazł się między tobą i Koemonem.
- Wikkazie nie wiem co się stało Koemonowi, ale nic do niego nie dociera. Musimy z nim walczyć. Pomóż mi, proszę cię. Wedle legend, kiedy digimon i człowiek współpracują ze sobą, nikt ich nie pokona. – rzekł do ciebie twój digimon.
Oczywiście zamiast walczyć możesz oddać Koemonowi telefon, ale pewnie nie będzie to zbyt dobry pomysł, jeśli chcesz odszukać siostrę.

PisanieTemat: Re: [+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat   

Powrót do góry Go down

[+18] Nastolatek kontra Cyfrowy Świat
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokręcony świat Charliego
» Finnek kontra Donek
» Pokemonowe Teorie
» Elinor Podbija Świat!
» Wiecznie problemowy świat- gra Laureline