IndeksFAQSzukajUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share | 

Informacje opisujące digimona

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
AgumonHakase
Profesor

Liczba postów : 91

PisanieTemat: Informacje opisujące digimona   Pon Kwi 06, 2015 8:15 pm

Poziom
W skrócie lvl i pewnie wszyscy wiedzą z czym to się je. Krótko mówiąc, jest to ilość danych wchłonięta przez danego digimona, nazywana w skrócie exp. Podawany jest w procentach, a każde 100% stanowi jeden poziom. Poziom informuje nas oczywiście o tym jak bardzo silny i rozwinięty jest digimon. Zasady zdobywania i tracenia lvl. znajdziecie Tutaj.

Atrybut
Nie każdy digimon powstał z tego samego kawałka kodu. Atrybut informuje nas o tym, jakiego rodzaju programem jest dany digimon. Związany jest z tym poniekąd charakter oraz stosunek między digimonami o różnych atrybutach oraz niewielkie premie lub kary do obrażeń. Istnieją trzy atrybuty:
Spoiler:

Rodzaj
Klasyfikuje on digimony pod względem ich wyglądu zewnętrznego. Pełni funkcję wyłącznie opisową, która znaczenie może mieć tylko w przygodzie.

Rodzina
Rodzina to inny rodzaj klasyfikacji. Łączy digimony o pewnych podobieństwach w ich mocach, rodzajach i ulubionych środowiskach. Związane jest z tym także tworzenie jajek, ale to opisane jest w innym temacie. Tymczasem oto lista rodzin:
Spoiler:

Typ
Informuje o tym z jakim żywiołem związany jest dany digimon, a to wpływa na to jakie obrażenia może zadać innym typem i jak mocno od nich oberwać. Rozpiskę znajdziecie w temacie traktującym o walce. List typów:
Spoiler:

PS: Obrazki atrybutów, rodzin i typów znajdują się wśród naszych emotek w kategorii Field, więc nie musicie szukać ich po internecie.

Ataki
Informuje nas o tym, czym może atakować dany digimon.

Stadium (Forma) ewolucji
Ta cecha digimonów została lepiej opisana w temacie o Ewolucji.

Potem mamy cechy fabularne, które znaczenie będą miały oczywiście w przygodach, gdzie będziecie się kontaktować ze swoimi digimonami:

Imię
Tu dużej filozofii nie ma. Chociaż wiele digimonów, takich jak na przykład ja, określa siebie tylko nazwą gatunku, ludzie mogą chcieć odróżnić swoje stwory od innych stworów, a indywidualne imię jest do tego najprostszą drogą.

Jakby tu powiedzieć… My digimony nie mam płci w takim sensie jakie są one na Ziemi. Digimon jednego gatunku wygląda tak samo. Nie przeszkadza to jednak aby jeden Agumon uważał siebie za chłopaka, a inny za dziewczynę oraz zachowywał się odpowiednio do tego mniemania. Wyjątkiem są tylko digimony, które przypominają was ludzi. One mają chyba zakodowane to kim być w zależności od posiadania lub nie posiadania krągłości na wysokości piersi.

Charakter i historia
No cóż, każdy digimon różni się, jeśli nie wyglądem, to swymi przeżyciami oraz charakterem. Ja jestem ostoją dobroci, ale znam też wiele złych Agumonów. No i nie każdy Agumon zostaje takim dobrym profesorem jak ja.[/center]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Informacje szkolne
» Domy w Hogwarcie
» Fiore - informacje podstawowe
» Wszystkie informacje o Noe
» Gwiezdne Duchy - Informacje Ogólne