Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 README.txt

Go down 
AutorWiadomość
Księciu




Male Liczba postów : 22
Join date : 09/04/2015
Age : 30
Skąd : Kraków

README.txt Empty
PisanieTemat: README.txt   README.txt EmptyPon Kwi 13, 2015 10:54 am

Jestem Dżejk i mała jest szansa że mnie znasz akurat pod nickiem po lewej stronie, ale może widziałeś, słyszałeś, czytałeś moje wypociny na innym forum (lista moich pseudonimów jest zbyt długa do opublikowania). Nie zebraliśmy się tu jednak żebym opowiedział swoją biografię, więc w kilku punktach, tylko na jakich zasadach gramy u mnie:
- pracuję i uczę się, tzn. często przychodząc do domu i włączając komputer mam ochotę odpisać, ale nie mam sił, więc z góry przepraszam za ewentualną zwłokę – jednak wszystko utrzymane jest w regulaminowym terminie, więc jest dobrze.
- zgłaszając się na MG napisałem, że swoim graczom będę odpisywał raz w tygodniu - i owszem, może tak się stać, jednak nie zawsze tak będzie; przy napływie weny możesz dostać ode mnie kilka odpisów w tygodniu.
- jestem przychylny decyzjom gracza i łatwo iść za mną na kompromis.
- zawsze próbuję urozmaicać grę ciekawymi, czasem śmiesznymi wydarzeniami.
- gry prowadzone przeze mnie łączą komedie, tragedię, dramat i horror w jednym, zachowując przy tym wszystkim realność i panujące prawa fizyki.
- wprowadziłem u siebie w dziale wydarzenia stałe/tymczasowe, czyli ogólnodziałowe urozmaicenie rozgrywki dla moich graczy.
- przy odrobinie czasu w moim dziale zostaną wprowadzone również Osiągnięcia, które będziecie mogli zdobywać w swoich grach (coś jak achievements z gier) i dostawać za nie nagrody.
Jestem otwarty na propozycje i pytania, które możecie mi zadawać tutaj za pomocą PW albo na facebooku.
Powrót do góry Go down
 
README.txt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Archiwum-
Skocz do: