Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyNie Kwi 19, 2015 5:38 pm

Oj, nie miałaś ty lekko w życiu. Od dziecka wychowywała cię tylko matka, która jednak nie miała ochoty na samotność i sprawiała sobie konkubentów. Pierwszy jeszcze nie był zły, w sumie to nawet dość sympatyczny gość z niego. Potem jednak wymieniła go na inny model, niekoniecznie lepszy. Facet pił dużo oraz bił twoją matkę. Najgorsze, że ona przestała wystarczać temu sadyście. Dobrał się w pewnym momencie również do ciebie i… Powiedzmy, że trauma po tym i kolejnych takich zdarzeniach zmieniła cię w odludka.
W końcu doszło do tragedii i mężczyzna w amoku zamordował twoją matkę, a potem chciał zrobić to też tobie. Wbicie mu noża brzuch było konieczną samoobroną, wyrazem walki o życie oraz wolność. Nie wiadomo, czy mężczyzna zdechnął z ostrzem w brzuchu, ale po tym zdarzeniu pod swój dał przyjął cię nie kto inny, a twój biologiczny ojciec Akira, który teraz dopiero postanowił się ujawnić, a ty poznałaś swoją siostrę bliźniaczkę Minako.
Nie było ci u niego źle, ale doznane w przeszłości krzywdy oraz pretensje do rodziciela, nie pozwalały ci na otwarcie się przed nim, mimo jego prób rozmowy. Nie nalegał jednak na nic, ani nie czynił ci wyrzutów z powodu twego zachowania, ubioru, czy spędzania większości czasu poza domem. Wkrótce jednak twoje życie miało się zmienić, znowu.

*

Podczas wieczornej przejażdżki przez opustoszały park przewróciłaś się o coś. Tym czymś okazał się dziwny, biały kot. Ciekawość, troska, wyrzuty sumienia… Coś w każdym razie tknęło cię, by go zabrać i zaopiekować się potrąconym zwierzęciem. Jakie było twoje zdziwienie, gdy rzeczony kot po przebudzeniu zaczął mówić do ciebie jak najęty ludzkim głosem. Wtedy dowiedziałaś się o istnieniu innego wymiaru, Cyfrowego Świata, który zamieszkują digimony, takie jak ten kot, Tailmon. Wtedy nie wydawało się to mieć znaczenia, a jednak.
Od pojawienia się Tailmon w waszym domu w Akirze zaczęły zachodzić jakieś zmiany. Stał się nieobecny i surowy, co zastanawiało nawet twoją siostrę. Nekonshi doszła do wniosku, że ma to coś wspólnego z jej światem, a ty postanowiłaś wówczas przejrzeć rzeczy ojca. Wtedy znalazłaś jego fotografię sprzed 25 lat. Stał tam z jakimś chomikopodobnym stworzeniem na ramieniu. Nekonshi wyjaśniła, że to Patamon, inny digimon. O co w tym wszystkim mogło chodzić? Akira ewidentnie miał dużo wspólnego z digimonami w przeszłości, ale jak to możliwe? Czyżby rozpoznał, że twój kot to Tailmon, digimon? Czy to obudzone przez ten widok wspomnienia wpłynęły na jego zachowanie? Tyle pytań kłębiło się w twojej głowie. Postanowiłaś nie żyć w niepewności, a się czegoś na ten temat dowiedzieć.
Ojca jednak nie ma chwilowo w domu. Siedzi w pracy i jeśli chcesz go zapytać wprost musisz albo poczekać, albo się do niego wybrać, a dowód w postaci zdjęcia pewnie się przyda. Teraz jednak przydałoby się zrobić porządki w pokoju po twoim szperaniu, by nikt nie zobaczył, że masz za długi nos i tu grzebałaś. Twoja siostra, córeczka tatusia, siedzi pewnie u siebie i się pilnie uczy do tej swojej prywatnej szkoły, ale mogłaby narobić rabanu, gdyby cię tutaj przyłapała.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyNie Kwi 19, 2015 6:28 pm

Nie ma co, już czuję, że moje kłopoty sięgają już górnej granicy tolerancji ojca, chociaż... ciekawe, jak wygląda, gdy się wścieka. W sumie to ta jego tolerancja na moje zachowanie i wszystko związane ze mną jest zbyt luzacka. Nawet jak zwieję godzinę wcześniej z lekcji, to się nie czepia tak mocno, więc interesujące by było to, jakby zareagował na to, że szperałam w jego rzeczach. Może jak się zdenerwuje, to powie, o co mu chodzi?
Nie... wolę nie ryzykować. Jeszcze by mnie uziemił tu na amen albo, co gorsza, próbował przenieść za karę do szkoły prywatnej. Co jak co, ale tego to bym na pewno nie zniosła. Konieczność wbijania się w mundurek żeński i to posłuszeństwo wobec wszystkich, a nie wspominając już o tych wszystkich trajkoczących na przerwach "panienkach z dobrych domów". Niby szkoła publiczna jest prawie taka sama, ale lepiej się to znosi niż w prywatnej.
No nic. Wszystko, byle tylko uniknąć większego zniewolenia. Zdjęcie będące kluczowym dowodem w tej sprawie wsuwam sobie pod lewą rękawiczkę, natomiast to, co zostało rozwalone, staram się poukładać tak, jak było wcześniej. W razie co, gdyby zauważył, że ktokolwiek tu wchodził, zawsze mogę powiedzieć ojcu, że w moim pokoju nie działa Internet. W dzisiejszych czasach Internet jest odpowiedzią na wszystko, więc powinno zadziałać. Po uporządkowaniu zaś chaosu, wracam na swoje łóżko w pokoju, gdzie przez moment przyglądam się uważnie Tailmon. To nie tak, jakbym jej nigdy nie widziała - po prostu muszę dobrać słowa.
- Więc... ten Patamon to też Digimon? Myślisz, że znajdziemy go gdzieś w tym świecie czy jednak... w twoim Cyfrowym? - pytam cicho.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyWto Kwi 21, 2015 10:03 am

Schowawszy zdjęcie za rękawiczkę, zabrałaś się za uporządkowanie rzeczy ojca. Po paru minutach wszystko znajdowało się mniej więcej w tym samym miejscu co przed twoim przybyciem. Na szczęście nikt cię nie przyłapał, więc po wszystkim, jak gdyby nigdy nic, wróciłaś do własnej sypialni, gdzie rzuciłaś się na łóżka. Tailmon wskoczyła tam za tobą i położyła się obok. Kiedy wpatrywałaś się w nią, kocica zrobiła się zaciekawiona. Czekała na twoje słowa, ledwo się powstrzymując, by nie odezwać jako pierwsza. Gdy usłyszała co miałaś do powiedzenia, sama się zamyśliła na dłużej.
- Chmy, szczerze mówiąc nie mam pojęcia – rzekła w końcu. – W moim świecie żyją setki, jak nie tysiące Patamonów. Może któregoś znałam… Nie wiem… Moja pamięć doznała sporych uszkodzeń, kiedy przechodziłam pomiędzy światami. Ale… - Dla podkreślenia, że ma pomysł podniosła w górę pazur. – Gdyby Patamon twojego ojca znajdował się w tym świecie najpewniej przebywałby gdzieś w jego pobliżu, tak jak ja trzymam się ciebie. Sądzę, że twój ojciec odwiedził Cyfrowy Świat, ale kiedy wracał do waszego został rozdzielony ze swoimi digi-partnerem. Nie mam jednak teraz wątpliwości, że twój ojciec wie, że jestem digimonem. Pytanie, czemu to ukrywa? No i co zamierzasz ty zrobić? – zapytała cię.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyWto Kwi 21, 2015 4:50 pm

- Hm... ciekawe - mruczę pod nosem, automatycznie sięgając dłonią ku Tailmon. Nie wiem, czemu, ale myśl o tym, że to tylko zwierzę, powoduje, że nie mam od razu reakcji obronnych na jej dotyk ani tym bardziej obecność. Może dzięki temu uda mi się kiedyś przemóc i dotknąć innej osoby? Brr... na razie sobie tego nie wyobrażam. Trzeba się skupić na opracowaniu jedynej słusznej teorii dotyczącej ojca. Nekonshi ma rację, że tego całego Patamona nie ma tu, w tym świecie, bo przecież prędzej czy później Minako by na niego natrafiła, a znając ją i jej usposobienie, na pewno miałaby dzięki temu temat na plotkowanie w szkole. "Widziałam chomika z dziwnymi uszami, naprawdę"... ta. - Kurczę... nie może dojść do konfrontacji, gdy wiemy tak mało, więc... trzeba znaleźć coś jeszcze, co potwierdza tę teorię. Może spróbuję pogrzebać tam jeszcze raz jutro. Ewentualnie może... tak, to chyba jedyna możliwość. Wiesz, jak dostać się tam, na drugą stronę? - pytam, kręcąc głową. Naprawdę, ta sprawa wygląda tak dziwnie...
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySro Kwi 22, 2015 5:25 pm

Kiedy dotknęłaś Tailmon, ta przeciągnęła się pod twoim dotykiem niczym normalny, ziemski kot, mrucząc przy tym z zadowolenia. Może i racja, że dzięki niej uda ci się przemóc do kontaktu z innymi ludźmi. W końcu nie od dziś stosuje się do terapii zwykłe zwierzęta, a twoja przyjaciółka przecież zwykłym zwierzakiem nie jest.
W każdym razie mówiłaś dalej, a gdy skończyłaś, Nekonshi zwiesiła w smutku uszy.
- Jak przed chwilą wspomniałam, moje pamięć jest uszkodzona i nie wiem, czy zdołam kiedykolwiek odzyskać utracona wspomnienia. Chodzi o to, że nie wiem w jaki sposób ja w ogóle się tutaj znalazłam, a co dopiero o tym jak wrócić do Cyfrowego Świata. Przykro mi. Ale.. – Kocica powtórzyła gest z podniesionym pazurem.[/i] – Skoro ja tutaj trafiłam, to muszę być też inni. Skoro twój ojciec wie o istnieniu digimonów, to może gdzieś są także inni ludzie którzy również wiedzą. Rozchodzi mi się o to, że nie możemy czekać aż rozwiązanie samo do nas przyjdzie.[/i] – By podkreślić wagę swoich słów, Tailmon wstała i stanęła wyprostowana na dwóch łapach. – Musimy sami rozejrzeć się za tym rozwiązaniem, a zacząć możemy od miejsca, w którym mnie znalazłaś – oznajmiła.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySro Kwi 22, 2015 5:59 pm

- Pewnie są, ale... to będzie trudne. Cholernie trudne - zauważam i nie chodzi mi tylko o moją niechęć do ludzi, chociaż to także czyni kwestię znalezienia innych osób posiadających wiedzę o Cyfrowym Świecie prawie że niewykonalną. W końcu żaden porządny obywatel się nie przyzna odważnie przed gadającym kotem oraz zdziwaczałą nastolatką, że znają równoległy wymiar, gdzie są chomiki z dziwnymi uszami oraz dziwne kociaki. W sumie... ciekawe, czy są jeszcze inne rodzaje digimonów... bo ja wiem, może jakiś ptak albo narwal? Ten drugi chyba byłby ciekawy, o ile oczywiście istnieje. Na razie jednak spoglądam niezbyt pewnie na Tailmon, po czym... no cóż, uśmiechem tego nie nazwę, ale próbą wykonania takowego owszem. - Mówisz, że tamto konkretne miejsce może nam coś podpowiedzieć? W sumie... masz chyba rację. Chcesz podróżować w torbie czy jakoś się mnie uczepisz?
W trakcie zadawania tego pytania szykuję deskę oraz torbę, a gdy już obie będziemy gotowe - po prostu wychodzą i kieruję się w stronę parku, gdzie spotkałam Nekonshi.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPią Kwi 24, 2015 9:54 am

- Nie mniej musimy spróbować – odparła Nekonshi, po czym przyjrzała ci się bystrym spojrzeniem, jakby zobaczyła coś ciekawego, stojącego za twoimi słowami. –Chyba… nie boisz się kontaktu z twoim własnym gatunkiem? – zapytała.
Cóż, biorąc pod uwagę skąd się bierze twój ludziowstręt, nie miałaś ochoty rozmawiać o tym z kimkolwiek, a przynajmniej z innym człowiekiem. Czy udałoby ci się powiedzieć o tym stworzeniu z innego świata? To już zależy od ciebie. Tymczasem rozmowa trwałą dalej, a ty zaczęłaś się szykować do wyjścia.
- Nie mogę zapewnić, że to miejsce powie nam cokolwiek, ale póki co jest jedynym, o którym wiemy, że warto się tam rozejrzeć. Chmy, mogę pojechać w torbie – odpowiedziała na twoje pytania, samemu ładując się do rzeczonej torby –Nie chcę ci podrzeć ubrania pazurkami Mintori. A właśnie, skoro wychodzimy na zewnątrz to znaczy, że nie mogę się odzywać, czyż nie? – zapytała żartobliwym tonem.
Nie udało ci się jednak wyjść z domu tak po prostu. Kiedy opuściłaś pokój, natknęłaś się akurat na swoją siostrę. Minako obrzuciła cię niezbyt miłym spojrzeniem. Prawdopodobnie nadal uważała cię za intruzkę, która wtargnęła do życia jej i waszego ojca.
- A więc moja siostra znowu się ulatnia i tym razem z tym przybłędą? – To było pytanie retoryczne. Nie mniej ciekawe było, że Minako nie widziała w Nekonshi nic dziwnego. Czyżby była za mało rozgarnięta? – Że też tato pozwolił ci go zatrzymać. Mi nigdy nie pozwolił mieć zwierzaka – Zdaje się, że słyszałaś w jej głosie… zazdrość? – Tylko wróć na obiad, bo nie będę dwa razy odgrzewała – ostrzegła cię i poszła dalej.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPią Kwi 24, 2015 1:55 pm

- Przecież nie mogę jej trzymać cały czas w domu. Musi się wybiegać, trochę wspiąć się na drzewa i wyszaleć, nie? - odpowiadam pytaniem na to felerne pytanie retoryczne, chociaż wiem, że Minako nie oczekuje ode mnie żadnej odpowiedzi. Pfff, ale jak się zastanowić... to siostra wiele mi powiedziała. Skoro ojciec zabraniał jej do tej pory posiadania zwierzaka, a na Tailmon przymknął okiem, to na pewno znaczy, że to, co się dzieje z nim od czasu jej pojawienia się w domu, nie jest związane z jej obecnością. Ufff, chociaż tyle dobrego.
Niemniej jednak nadal pozostaje znalezienie tego problemu. Z jednej strony nie uważam, że to moja sprawa, bo jednak myślę, że mając taką swobodę od ojca, na bank nie powinnam się mieszać w jego sprawy, ale skoro Mina się lekko niepokoi, to lepiej coś zrobić w kierunku przywrócenia normalnej sytuacji.
Tymczasem spokojnie wychodzę z domu, ignorując wzmiankę o obiedzie (znając życie - zjem na mieście), po czym kładę deskę na ziemi i kieruję się na niej spokojnie w kierunku miejsca, gdzie znalazłam Nekonshi.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyNie Kwi 26, 2015 9:49 am

Bez dalszych przerywników wyszłaś z domu, po czym ruszyłaś bez większego pośpiechu na swoim waveboardzie w stronę miejsca, w którym wpadłaś kilka dni temu na Tailmon. Po drodze nie działo się nic ciekawego. Ot, typowe miejskie życie rozgrywało się dookoła ciebie. Przechodnie wprawdzie rzucali czasem ciekawe spojrzenia na nastolatkę wiozącą kota w torbie, ale tak czy inaczej nikt cię nie zaczepiał. Nekonshi z zainteresowaniem przyglądała się okolicy i gdybyś na rzuciła na nią okiem, zobaczyłabyś, że kocica aż siłuje się ze sobą żeby nie odezwać się.
Po kilku minutach jazdy dotarłyście w odpowiednie miejsce. Ten konkretny park był dość opustoszały i zapuszczony. Rabaty i krzewy żyły własnym życiem, a chaszcze gdzieniegdzie wyrosły niezwykle bujnie. Ławki oraz śmietniki były pordzewiałe oraz odrapane, a omszone fontanny od dawna nie tryskały już wodą. Niewiele osób się więc tutaj kręciło, co tobie akurat pewnie przyniesie ulgę.
- To tutaj mnie znalazłaś? – usłyszałaś szept zaciekawionej Nekonshi, która korzystała z okazji, że nikogo innego w pobliżu niem. – Zacznijmy się rozglądać, może coś tutaj znajdziemy
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyNie Kwi 26, 2015 1:46 pm

Cholera z tymi wszystkimi ludźmi. Jakby nigdy nie widzieli kota w torbie... no dobra, to jednak trochę moja wina, bo przecież nie zapakuję Nekonshi w nieporęczny transporter dla kota, a torba jest wygodniejsza przy przemieszczaniu się w taki, a nie inny sposób. No cóż, nie podoba mi się wzbudzanie sensacji, ale na razie nic z tym nie dam rady zrobić, chociaż... może kupię dla Tailmon nosidełko dla dzieci na plecy?
- Tak, tutaj - odpowiadam na pytanie kota, zaczynając przeczesywanie tego miejsca od zarośniętych krzaków. Osobiście mocno wątpię, że znajdziemy cokolwiek, co nam pomoże. Spotkanie z tym konkretnym digimonem przed kilkoma dniami musiało być czystym przypadkiem, ale skoro alternatywą jest szukanie innych ludzi, którzy mieli z podobnymi stworzeniami do czynienia już wcześniej, wolę chyba opcję przeszukania opuszczonego parku. Przynajmniej natkniemy się na mniej przypadkowych osób. Sama osobiście sprawdzam gęste zarośla z uwzględnieniem miejsca, gdzie potknęłam się o Nekonshi, natomiast jeśli o samą Tailmon chodzi... - Umiesz się wspinać na drzewa, nie? Dasz radę sprawdzić je oraz ich bezpośrednie sąsiedztwo, prawda?
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySro Kwi 29, 2015 6:10 pm

Nekonshi wyskoczyła z torby i we dwójkę zagłębiłyście się w opuszczony, zarośnięty park. Kiedy zapytałaś się Tailmon, czy potrafi się wspinać na drzewa, kocica się roześmiała serdecznie.
- Mariko, oczywiście, że to potrafię. Nie od parady mam te wielkie i ostre pazury. Mogę sprawdzić drzewa, jeśli tego sobie życzysz. Nie ma z tym żadnego problemu – odrzekła, po czym zaczęła się zwinnie wspinać na najbliższy pień.
Sekundę później siedziała na jednym z wyższych konarów, by z góry wypatrywać czegoś, co mogłoby być związane z innym światem.
Ty zaś ruszyłaś dołem, zaglądając po drodze za krzaki, powoli, acz sukcesywnie zbliżając się do miejsca, w którym przewróciłaś się o nieprzytomnego digimona. Pytanie, czego właściwie powinnaś szukać? Póki co nie widziałaś tutaj niczego odbiegającego od normy. Poczułaś jednak, że zrobiło się zimniej, chociaż nie poczułaś, aby wzmógł się wiatr, a nad głową szybko gromadziły się ciemne chmury, chociaż jeszcze sekundę temu niebo było z grubsza czyste. Może nawet zacząć padać. W każdym razie może powinnaś się dopytać Tailmon jakich znaków powinnaś wypatrywać? Bo na razie przypomina to bezcelowe błądzenie po omacku.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySro Kwi 29, 2015 8:34 pm

Pfff. Nie jest dobrze. W sumie to mogłam się domyśleć, że może się nagle zrobić zimno, ale to raczej nie ta pora roku. No cóż, przynajmniej żałuję, że nie wzięłam jakiejś bluzy, ale co ja teraz na to poradzę, po fakcie? Jestem po prostu człowiekiem, a każdy człowiek mądry po fakcie i tyle.
Niemniej jednak nagła zmiana pogody lekko mnie niepokoi. Nie było żadnych wzmianek o ewentualnym jej załamaniu, tsunami czy też tornadzie, a znając mój jakże ukochany kraj, zapewne byłoby o tym głośno o wiele, wiele wcześniej. To nie jest normalne, więc... może to jakaś wskazówka? Na wszelki wypadek rozglądam się dookoła po drzewach w poszukiwaniu Tailmon oraz... no cóż, odzywam się.
- Myślisz, że to nagłe ochłodzenie to coś podejrzanego, Nekonshi? Czy mogę to zignorować i szukać dalej? - dopytuję kocicy. - Swoją drogą, czego powinnyśmy tak dokładniej szukać?
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyNie Maj 03, 2015 4:51 pm

Ziemska pogoda potrafi płatać różne figle, szczególnie ostatnio, ale takie nagłe ochłodzenie i to w lecie, było aż zbyt nagłe. Jeszcze te dziwne chmury, który wzięły się znikąd i wydawały unosić wyłącznie nad parkiem. Z pewnością jest to coś wartego zainteresowania. Tailmon odnalazłaś stojącą na gałęzi jednego drzewa, skąd uważnie obserwowała całe otoczenie. Wyjątkowo milczała, a minę miała niezwykle poważną. Kiedy się do niej odezwałaś, digimon zeskoczył i stanął przed tobą.
- Jeśli chodzi o to czego szukamy Mariko, to odpowiem, że nie wiem co to może być konkretnie. Myślę, że czegokolwiek co nie pasowałoby do twojego świata. Jakiś anomalii, dziwnych zjawisk, czy innych tajemniczych zakłóceń w otaczającej przestrzeni. Jeśli zaś chodzi o pogodę… -[i] Nekonshi ponownie spojrzała na niego, gdzie chmury zaczęły się układać w wir, jakby miniaturowego cyklonu, ale pozbawionego wiatru i deszczu, z okiem umiejscowionym gdzieś nad centrum parku. Wydawało ci się, że w jej wzroku wyczułaś nutkę nadziei –[i] Nie jestem pewna, czy ma to związek z moim światem, bo nie znam się na waszych zjawiskach pogodowych, ale takie cosie zdarzają się i w moim świecie. Chmy, widzisz oko cyklonu? Może jeśli staniemy pod nim, zdołam coś wyczuć – obwieściła.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyNie Maj 03, 2015 8:12 pm

Nie lubię geografii. Nie lubię pogody ani tym bardziej prognoz pogody, zwłaszcza tych przedstawianych przez śliczne blondynki i szatynki w telewizji. Nie uważałam w szkole... no dobra, zwiewałam ze szkoły. Na szczęście wiedza na temat cyklonów nie jest mi potrzebna, by wiedzieć, że coś tu jest mocno nie tak... A jeszcze to, że nie pada i nie wieje, a jedyne, co się zmienia, to chmury. Dziwnie się układają i mam dziwne wrażenie, że się kłębią wyłącznie nad terenem parku, w którym się znajdujemy, więc... to chyba będzie jakaś wskazówka.
- Hm... u nas się zdarzają, ale wyglądają inaczej. Wiesz, wieje mocny wiatr, leje jak cholera i raczej jesteśmy powiadamiani o takich anomaliach kilka godzin wcześniej - odpowiadam kocicy, po czym gestem wskazuję jej, by wskoczyła mi na ramię. - Innego wyjścia nie mamy, a w końcu musimy spróbować wszystkiego. Byle tylko nie do ludzi... - ostatni zdanie wypowiadam ledwo słyszalnym szeptem, a następnie kieruję się w miejsce, nad którym znajduje się oko tego chmurzastego cyklonu. Hm... czuję się prawie jak na jakimś odprawianiu czarów.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPią Maj 08, 2015 2:24 pm

- Skoro u was jest tak jak mówisz, to to co tutaj widzimy trochę do tego nie pasuje, więc tym bardziej warto się tym zainteresować – odparła kocica, wspinając ci się na ramię. Wyglądało na to, że nie usłyszała tego, co szepnęłaś sama do siebie. – Ruszajmy więc co prędzej – ponagliła cię.
Udałaś się więc w stronę oka burzy, do serca zapuszczonego parku, a pogoda póki co nie zmieniała się. Ludzi też nie spotkałaś. W centrum parku znajdowała się zaś wyschnięta, spękana i pewnie niegdyś piękna fontanna. To ona zdawała się znajdować tuż pod lejkowatym otworem w czarnych jak smoła chmurach. Kiedy tylko się zbliżyłaś, Nekonshi nieoczekiwanie zeskoczyła z twojego ramienia, po czym wskoczyła na fontannę, gdzie stanęła wyprostowana na dwóch łapach, po czym spojrzała pełnym napięcia wzrokiem w górę.
- Nic nie widzę, ale czuję… – odezwała się po kilku chwilach tęsknym głosem. –Czuję jakby po drugiej stronie znajdowało się coś mi bliskiego… dom – Nagle jednak zwiesiła z bezsilności głowy, a w jej tonie zabrzmiało zrezygnowanie. – Ale nie mam pojęcia jak tam sięgnąć, jak się przedostać na drugą stronę. – Ewidentnie ją to gryzło.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPią Maj 08, 2015 10:12 pm

Nie czuję się dobrze, widząc Nekonshi w tym stanie - wiem przecież doskonale, że po utracie znacznej części wspomnień, zapewne tęskni za tym, co straciła, a przecież tam gdzieś... może być jej dom. W sumie też tęsknię trochę za domem, chociaż nie za tym, co spotykało mnie przez kilka ostatnich lat - raczej za tymi momentami, gdy byłam w szczęśliwej rodzinie, chociaż wiem, że to już nie powróci. A szkoda... w sumie, ciekawe, co by było, gdyby moi rodzice wrócili do siebie i nic, co miało miejsce, by się nie wydarzyło? Może chociaż wtedy Minako nie traktowałaby mnie jak intruza a i ja zachowywałabym się normalnie?
Dobra. Dość tego gdybania. Niezbyt pewna w tym, co powinnam zrobić, spoglądam na Tailmon i kiwam głową.
- Nie damy rady podskoczyć tak wysoko, ale... może wystarczy poczekać? - sugeruję cicho, starając się zabrzmieć pozytywnie. - Głupio to brzmi, ale zawsze życie nas uczy, że trzeba poczekać na efekty, więc... jeśli to jakiś rodzaj przejścia, to po prostu może starczy poczekać na jego aktywację, co?
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPią Maj 15, 2015 9:46 am

- Może – odpowiedziała Nekonshi na twoją sugestię, ale raczej nie była przekonana. – Nie wiem dlaczego, ale mam złe przeczucia.
Mimo to czekałyście na to co ma się stać. Chmury przez chwilę jeszcze wirowały, aż w końcu oko burzy zaświeciło i wystrzeliło z niego coś w rodzaju błyskawicy, wprost w fontannę, która zwyczajnie się rozpadła, gdy promień sięgnął jej. Tailmon jednak zeskoczyła wcześniej, więc się jej na szczęście nie dostało. Po chwili światło zniknęło i na gruzach fontanny stało takie oto stworzenie:
[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki PpwdFAo
Wyglądało na mocno zdezorientowane i chwilowo zupełnie ignorowało waszą obecność.
- To jest digimon, jak ja – wyjaśniła Nekonshi, wskazując przybysza, po czym jeszcze raz spojrzała do góry. Na niebie oko burzy zniknęły i chmury zaczęły układać się normalnie. Zupełnie jakby to anormalne zjawisko nigdy nie miało miejsca. – A więc to musiało być przejście prowadzące tutaj, nie na odwrót – rzekła zawiedziona. – Ale on może coś będzie wiedział, gdy się ocknie – dodała wskazując na owada.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPon Maj 25, 2015 9:35 pm

- Pfffff - prycham pod nosem, zamykając na moment oczy. Do diabła, cały ten park okazuje się być portalem tylko w jedną stronę i to takim, który prowadzi z tamtego miejsca tutaj... do diabła! Najchętniej rzuciłabym to wszystko w diabły, ale tak to nic nie osiągnę. Na szczęście jest jedna opcja, chociaż osobiście nie chciałabym z niej korzystać. Spoglądam lekko zawiedzionym wzrokiem na Nekonshi, uśmiechając się ponuro.
- Park jest chyba ślepym zaułkiem. W sumie... myślę, że zapytam o to ojca wieczorem, chociaż wolałabym tego uniknąć, a na razie poczekamy sobie, aż robak odzyska świadomość - mówię cicho, zgarniając stworzenie w swoje ręce, by go dokładnie pilnować. Skoro jest digimonem, musi umieć pewnie gadać, więc pewnie wszystko mi opowie, jeśli zastosuję aparaturę przemocy w postaci Nekonshi.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyWto Maj 26, 2015 9:40 pm

Nekonshi nic nie rzekła na twoje zdenerwowanie, ale po jej minie mogłaś stwierdzić, że także wolałaby, aby park nie był ślepym zaułkiem.
- Nie ma wątpliwości, że tędy nie przejdziemy na drugą stronę – odparła Tailmon, podejrzliwie patrząc w stronę skołowaciałego robaka. – Co do twojego ojca, nie uważam, aby znał sposób na to, ale może poznamy jakąś wskazówkę. No i ciekawego czego dowiemy się od Kunemona. Tak się nazywa ten rodzaj digimonów. I radzę ci być ostrożną. Nie wiemy jaki ten gagatek ma charakter.
Kiedy chciałaś się zbliżyć, aby wziąć robaka na ręce, ten nieoczekiwanie ocknął się i spojrzał na ciebie. Nie miał może widocznych oczu, ale wyczułaś od niego coś co mogło być tylko morderczą intencją. Bez ostrzeżenia digimon skrzeknął, po czym plunął w twoją stronę iskrzącą od elektryczności sieć. Oberwałabyś, oj oberwałabyś, ale na szczęście Tailmon w porę cię odepchnęła. Upadłaś w trawę, a Nekonshi z niechętną miną stanęła w bojowej postawie naprzeciwko Kunemona.
- Czemu to zrobiłeś? – Zawołała do niego, wyraźnie rozłoszczona. – Nie chcemy twojej krzywdy!
W odpowiedzi Kunemon tylko skrzeknął, a Tailmon westchnęła, po czym zwróciła się do ciebie.
- Nie mamy wyjścia Mariko, musimy z nim walczyć. Ten digimon kompletnie oszalał, może komuś zrobić krzywdę, jak go zostawimy luzem, dlatego proszę cię o jakieś wskazówki. Co dwie głowy to nie jedna
----------

Pierwszą walkę na Quartzu czas zacząć ;)
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySro Maj 27, 2015 9:34 pm

Woah, jak ja się nie mogłam doczekać ;-;
---------------
Cholera. Mam walczyć. Nie lubię walczyć, chyba że chodzi o jakiś chory system, nie? Mam ochotę powiedzieć uszczypliwie Nekonshi, żeby sama sobie walczyła i mnie w to nie mieszała, ale z drugiej strony... do diabła, nie mogę zostawić jej samej w takiej lipnej sytuacji. Z tego powodu zaciskam jednocześnie zęby i pięści, spoglądając na robaka. Do diabła, diabła, cholernego diabła!
- Dobra, Nekonshi, skoro nie ma wyboru, to nie ma... w sumie on jest robakiem, więc jeśli jest robakiem, to jego układ nerwowy znajduje się po brzusznej części ciała, to najlepiej będzie przewrócić go na plecy tak, by nie mógł się przywrócić do prawidłowej pozycji i trochę mu uszkodzić ten układ nerwowy - zauważam cicho, przyglądając się Kunemonowi. - Tak więc... myślę, że najlepiej byłoby zaatakować go od boku i porządnym kopniakiem go przewrócić, a na koniec wbić pazury w brzuch. Ewentualnie, gdyby cię próbował zaatakować, podskocz i wtedy zaatakuj go od góry... tutaj chyba też kopniak też będzie odpowiedni.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySro Cze 03, 2015 6:29 pm

Nekonshi spojrzała na ciebie zmartwiona, widząc, że daleko ci do ochoty do toczenia tej walki.
- Spokojnie Mariko, damy sobie radę, wspólnie – rzekła do ciebie pokrzepiająco.
W każdym razie Kunemon nie czekał biernie i pierwszy zaczął atak, plując kolejną elektryczną siecią, której Tailmon musiała uniknąć. Zaraz potem, Nekonshi zaczęła realizować twoje zalecenia, na czworakach biegnąć w stronę robaka, który również rozpoczął szarżę. Będąc blisko, twój digimon stanął na dwóch kończynach, po czym wyprowadził kopniak, który obalił Kunemona nim ten zdołał zaatakować. Był więc wrażliwy na atak pazurami, jednak kiedy Tailmon go wyprowadzała, nieoczekiwanie została dźgnięta żądłem. Na szczęście, dzięki swojej kociej zwinności, zdołała odskoczyć nim duża ilość trucizna została w nią wstrzyknięta. Mimo to mogłaś po chwili dostrzec, że jad wywiera pewien negatywny efekt na Nekonshi. Ma jednak na razie przewagę.

Nekonshi
93%
Lekkie zatrucie

VS

Kunemon
84%
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPią Cze 12, 2015 9:18 pm

Ta... niby jak mam być spokojna, gdy jedyna istota, z którą na razie jestem w stanie jako tako rozmawiać właśnie obrywa w moim imieniu? To jest już dla mnie zdecydowanie za dużo, chociaż na razie próbuję rozpaczliwie zanalizować sytuację. Nekonshi ma na razie przewagę, ale nie wiem, jak długo to potrwa, skoro Kunemon prawdopodobnie wstrzyknął w jej organizm pewną ilość jadu... szkoda tylko, że nie potrafię oszacować, ile tego mogło być, ale kontakt w zasadzie był krótkotrwały. Jedyne, co mi teraz pozostaje, to wymyślić dobrą taktykę... ale jak? Zrozpaczona rozglądam się dookoła, spoglądając na drzewa i rozwaloną fontannę.
- Nekonshi, postaraj się go jakoś spławić tak, by został na otwartej przestrzeni, a sama udaj się w nieco wyżej, powiedzmy... na któreś z drzew. Stamtąd na pewno będziesz miała lepszy widok na poczynania tego robaka oraz ewentualną podstawę do ataku z dystansu. Gdy wszystko będzie okej i będziesz pewna, że za tobą nie idzie, tylko został na ziemi, zaatakuj go z góry Cat Laser, a następnie postaraj się spaść na niego, wbijając pazury w tylną część ciała, by jakoś unieruchomić na moment to jego cholerne żądło. Na sam koniec podrap go parę razy i odskocz do tyłu, nie pozwalając, by cię znowu trafił i zwiększył efekt zatrucia.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySob Cze 13, 2015 10:42 am

Utrzymanie Kunemona na otwartej przestrzeni dookoła fontanny nie zapowiadało się na jakieś arcytrudne zadanie. Nic nie wskazywało na to, aby robal miał w najbliższym czasie sobie stąd pójść, a drzewa znajdowały się blisko placyku, więc twój digimon nie będzie potrzebował dużo czasu na zajęcie odpowiedniej pozycji.
W każdym razie, po udaremnieniu ciosem pazurów kolejnego ataku żądłem przeciwnika, Nekonshi ruszyła biegiem do najbliższego drzewa, na które zaczęła się błyskawicznie wstrzymać. Kunemon trochę ją gonił, ale był za wolny i mu się zaraz odechciało. Wtedy zainteresował się tobą, a zamiarów bez wątpienia przyjemnych nie miał. Na twoje szczęście Tailmon zdążyła w porę zająć pozycje na gałęzi oraz rozeznać się w sytuacji. Nie zwlekając machnęła ogonem, a pierścień zawieszony na nim rozbłysnął, po czym wystrzelił z niego promień światła. Atak bezbłędnie ugodził w robala, który aż wykręcił się i skrzeknął z bólu, ale nim zdołał podjąć jakieś kroki, spadła na niego Nekonshi, przygwożdżając do ziemi oraz zadając ciosy pazurami. Szczerze mówiąc nieźle go wówczas zmasakrowała, ale i jej się oberwało od żuwaczek przeciwnika. Odskoczyła jednak nim Kunemon zdołał użyć żądła, ale skrzywiła się, gdy już wprowadzona do jej ciała trucizna znowu zadziałała.
- Może już wystarczy? – Tailmon zwróciła się do rannego owada, kiedy ten się podniósł.
Jednakże ten wcale nie wyglądał, jakby miał ochotę przestać walczyć. Skrzeknął tylko bojowo.
- Ten digimon jest… kompletnie „zdziczały” – stwierdziła twoja podopieczna ze zmartwioną miną. –[i] Wygląda na to, że będziemy musiały go zniszczyć.

Nekonshi
70%
Lekkie zatrucie

VS

Kunemon
41%
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptySro Cze 17, 2015 1:51 pm

- Bo ja wiem, czy kompletnie zdziczały? Może po prostu jego układ nerwowy w jakiś sposób został uszkodzony w czasie przejścia przez ten portal? No... w każdym razie teraz to nieważne - mówię cicho, kręcąc głową, a przy okazji przyglądam się robakowi. Żal mi go... w sumie to nie jest niczemu winien, a my musimy go pokonać... no i zniszczyć. Głupie i bezcelowe, ale co poradzić? - Myślę, że teraz już nie ma sensu chowanie się po krzewach, bo to chyba kwestia... w sumie minut. Przede wszystkim, tak jak wcześniej, postaraj się nie dopuścić do zatrucia większą dawką jadu. Osobiście proponowałabym od siebie znowu wbić mu pazury w odwłok, to może po kilku takich razach przestanie nim ruszać, jednak niech będzie, że poczekamy i zobaczymy, jak to będzie z warunkami. Na razie zaś ogranicz się do robienia głównie uników. Staram się robić to tak zręcznie, byle tylko w końcu skołować Kunemona, wiesz, przeskoki obroty i takie tam. Jak będzie okazja i znajdzie się blisko ciebie, atakuj pazurami. Drapanie czy po prostu wbijanie ich w jego ciało... forma chyba nie będzie miała znaczenia.
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 29
Skąd : Kotlina Kłodzka

[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki EmptyPią Cze 19, 2015 12:24 pm

- Cokolwiek mu się stało, jest zagrożeniem, jak nie dla nas, to dla kogoś innego, niestety – rzekła Nekonshi, na twój cichy komentarz.
Cóż, musiałaś odłożyć żal na bok i zrobić tak jak kotka radziła, jakkolwiek zabicie robaka wydawało ci się głupie, czy bezcelowe. No nic, Tailmon ruszyła w stronę Kunemona, by dokończyć tę walkę. Zgodnie z poleceniem, biegała wokół niego, wykonując rozmaite akrobacje, aby go skołować. Owad próbował trafić ją elektryczną siecią, ale skończyło się to dla niego tym, że opadł do reszty z sił. To była idealna okazja do ataku, a kotka z niej skorzystała, rzucając się na przeciwnika z pazurami. Ciosy Nekonshi co raz dotkliwiej raniły jej przeciwnika, który nie wiedział jak się obronić. W desperacji próbował jeszcze użyć żądła, ale twoja podopieczna wbiła w odwłok Kunemona pazury, unieruchamiając kolec jadowy. Pozbawiony możliwości ataku owad musiał ulec i wkrótce padł w bezruchu. Tailmon odsunęła się od niego, po czym przyklęknęła. Jad nadal działał w jej ciele, na co wskazywał grymas bólu na jej pyszczku, ale kotka nie skarżyła się. Tymczasem ciało owada zaczęło się… rozpadać na coś w rodzaju pyłu, który unosił się w powietrzu.
- Mariko, to są dane, z których zbudowany był Kunemon. Mogę je… wchłonąć, aby stać się silniejsza, albo ty możesz je wykorzystać inaczej. W każdym razie jeśli nie zrobimy nic, to będzie marnotrawstwo – rzekła do ciebie Tailmon.

-----------------
Ogólnie chodzi o to, czy chcesz lvlnąć Tailmon, czy zacząć tworzyć jajko Kunemona.
Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
Sponsored content





[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty
PisanieTemat: Re: [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki   [+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki Empty

Powrót do góry Go down
 
[+18] Skrzywdzona dziewczyna chce przezwyciężyć swe lęki
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Przygody :: MG GallAnonim-
Skocz do: