Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 ~ Regulamin ~

Go down 
AutorWiadomość
Ayame

Ayame


Female Liczba postów : 59
Join date : 10/04/2015
Age : 27

~ Regulamin ~ Empty
PisanieTemat: ~ Regulamin ~   ~ Regulamin ~ EmptyCzw Cze 25, 2015 7:37 pm

~ Regulamin ~ RXaooEg

~~ Oto główny regulamin w moim dziale. Radzę się z nim zapoznać. ~~


1. Jest w regulaminie zasada odnoście minimalnej ilości linijek poście. Proszę abyście jej przestrzegali.
2. Przecinki, kropki, zdania z dużej litery oraz spacja to podstawa. Jako humanistka mogę się czepiać takich pierdół, gdyż czasem trudno jest zinterpretować wasze odpowiedzi. Wolałabym, żebyście nie popełniali takich błędów notorycznie.
3. Przestrzegajcie zasad ortografii. Jeśli chodzi o nadmierną ilość powtórzeń, to zalecam używanie synonimów.
4. Nie jestem MG, który będzie odpisywał codziennie po kilka razy.
5. W związku z powyższym. Sama dobrze wiem, kiedy muszę odpisać. Mam na to dokładnie tydzień, toteż zalecam, abyście mnie nie pośpieszali.
6. Nie prowadzę gier kilkuosobowych.
7. Historie osób, które chcą u mnie grać, muszą mieć co najmniej 10-15 linijek.
8. Jestem pandą, która uwielbia rozpieszczać graczy. Często będziecie spotykać innych ludzi oraz digimony. Ale także postaram się wam wszystko nieco utrudnić.
9. Kolejna rzecz, będę patrzeć na charaktery waszych stworzeń i je odpowiednio odzwierciedlać w przygodzie. Toteż, jak masz digimona, który nie słucha się trenera, to nie licz, że tak łatwo zastosuję podaną przez ciebie taktykę podczas pojedynku.
10. Na znak przeczytania regulaminu, ładnie poproszę abyście dali swój zapis w kolorze niebieskim oraz dali obrazka z pandą.
11. Ayame aka Panda jest zboczona. Bardzo. W związku z tym, kto będzie chciał to dostanie wątki +18. A reszta co najwyżej +16.
12. Ponoć ja tu rządzę. Moim zadaniem jest opisywać otoczenie, zachowania towarzyszy oraz digimonów. Gracz natomiast pisze tylko jak się zachowuje w danej chwili. Nie streszczajcie moich odpisów zamieniając ich w swoje, tylko dajcie coś od siebie.
13. Prosiłabym o pisanie w pierwszej osobie liczby pojedynczej.
14. Wypowiedzi postaci oznaczajcie pogrubieniem, podkreśleniem lub kursywą.
15. Nie przesadzajmy z przekleństwami w rozgrywce. Czasem możecie, ale nie notorycznie.
16. Jeśli zrobiłam w waszej przygodzie błąd, to powiadom mnie o tym. Poprawię. Czasem zdarzy mi się wpadka, toteż serdecznie za to przepraszam.
17. Będę informować o swych nieobecnościach w odpowiednich do tego wątkach.

Powrót do góry Go down
 
~ Regulamin ~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin Ogólny
» Regulamin Stanowisk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Archiwum-
Skocz do: