Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Szop to dzikie zwierzę jest

Go down 
AutorWiadomość
The Coonmon

The Coonmon


Male Liczba postów : 31
Join date : 25/06/2015
Age : 30
Skąd : Gdańsk

Szop to dzikie zwierzę jest Empty
PisanieTemat: Szop to dzikie zwierzę jest   Szop to dzikie zwierzę jest EmptyCzw Sie 20, 2015 7:43 pm

Piszę tego posta drugi raz -.-

Czytając jakikolwiek inny regulamin, jakiegokolwiek innego mg. na jakimkolwiek innym forum, dowiedzielibyście się tego samego, co bym napisał w swoim, więc nie będę go pisał.
Dam natomiast krótkie kompendium wiedzy o mnie:
a) prowadzę gry we wszystkich systemach na forum
b) prowadzę gry wieloosobowe
c) wolę jakość niźli częstość odpisów
d) preferuję epickie historię z jedną dużą, rozbudowaną fabułą niż slice of life lub pojedyncze przygody ala filery (błąkanie się bez celu/cel właściwy można zrealizować bardzo krótko/cel to błąkanie się). Co nie zmienia faktu, że mogę takie gry przyjąć, ale zastrzegam sobie prawo do nagłej zmiany gry, do takiej, która będzie mi bardziej pasowała, jeśli dana gra mi się znudzi (co w moim przypadku trudne nie jest)
e) gracze chwalą u mnie przede wszystkim klimat i to, że nigdy nie wiedzą czego się po mnie spodziewać
f) radzę sobie w każdym klimacie, lecz najgorzej w slice of life i romansach
g) mam ogromne poczucie humoru i niezależnie od klimatu gry jestem w stanie choć odrobinkę go przemycić. Jestem fanem wszelkiego rodzaju parodii i aluzji, więc nie zdziwcie się jak nagle w przygodzie spotkacie Bogusława Lindę
h) jestem z natury wredny. Jeśli graczowi idzie dobrze i ładnie mi odpisuję, specjalnie go udupię :D Natomiast jeśli komuś idzie gorzej, odpuszczę mu odpowiednio, ale za to gra będzie o wiele bardziej upokarzająca ;p
i) moja wiedza o digimonach nie jest wielka, więc można mnie poprawiać jak się walnę
j) jeśli ktoś przeczytał ten temat i czuję się w obowiązku, aby mnie o tym powiadomić, to po napisaniu zgłoszenia w zapisach, niech wyśle mi na pw jakiś link do hentaia czy coś (nie musi być związany z digimonami)

Zdaję sobie doskonale sprawę jaki obraz mg się o mnie maluję, więc na zachęta dam to :D  
Szop to dzikie zwierzę jest 2v8o553
Powrót do góry Go down
http://ihasabucket.com/
 
Szop to dzikie zwierzę jest
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [+18] Mój Boże! Czy ten młodzian z warkoczem jest tym złym?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Przygody :: MG The Coonmon-
Skocz do: