Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Verte Negai

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Negai

Negai


Female Liczba postów : 5
Join date : 10/09/2015

Verte Negai Empty
PisanieTemat: Verte Negai   Verte Negai EmptyPią Wrz 11, 2015 10:17 pm

Imię:
Verte
Nazwisko:
Negai
Verte Negai Fujioka.Haruhi.600.1557062

Wiek (Data urodzenia):
17 (28.02.1998)

System:
Frontiers

Wygląd:
Cóż, Verte nie wyróżnia się niczym szczególnym z tłumu. Jest to dość wysoka dziewczyna o jasnej cerze. Jej krótko ścięte, kasztanowe włosy idealnie pasują do koloru jej oczu. Mimo iż jest kobietą, to sylwetką wcale takowej nie przypomina, śmiało można by nazwać ją dechą. Jeśli chodzi o ubiór, o Verte nie ma tak naprawdę żadnego wyczucia stylu. Nieważnie ile jej będziesz nawijał, że coś nie pasuje do reszty stroju, to ona i tak swoje. Najważniejsze by było wygodnie. A gdy już nadarza się okazja, gdzie trzeba ubrać się elegancko, to jak na złość dziewczyna jak zwykle założy garnitur.... Ale dość o tym.

Charakter:
Od czego by tu zacząć... Verte na pewno jest nonkonformistą. Najbardziej ufa własnym decyzjom. Jeżeli coś jej nie wydaje się słuszne, nie zrobi tego, nawet jeśli zależy od tego jej opinia w oczach innych. Dziewczyna bardzo lubi stawiać na swoim. Powodzenia w szukaniu kogoś bardziej upartego niż ona. Nie lubi zmieniać wcześniej podjętych decyzji, tak samo jak kłamać. Jednak nie wskazuje to od razu wielkiej szczerości. Jeśli warto coś przemilczeć, to milczy. Jest lojalna wobec innych, a zwłaszcza stara się dotrzymywać wszelkich danych obietnic. Jeśli chodzi o okazywanie emocji, to dziewczyna nigdy nie da żadnego znaku, że jest w jakiś sposób przerażona sytuacją. Zwykle próbuje rozbawić nawet samą siebie, byleby nie tracić nadziei. Bardzo lubi rzeczy nieznane i tajemnicze.

Historia:
Znowu ta sama nudna rutyna. Szkoła, lekcje, dom.... a następnego dnia znowu to samo...
Dziewczyna siedziała samotnie na ławce, pod wysokim, rozłożystym drzewem, przyjemnie rzucającym cień. Koło postaci leżał plecak, wypełniony szkolnymi zeszytami. Verte uwielbiała relaksować się w tym miejscu. Cisza i spokój działały kojąco po całym dniu przynudzających wykładów. Jednak bardziej od relaksu, wolałaby, aby stało się coś ciekawego... coś co przerwałoby tą dzienną rutynę. Dziewczyna w końcu wstała i udała się najprostszą drogą do swojego mieszkania. No właściwie dzieliła je ze swoją dużo starszą siostrą.
Taa... siostry jak zwykle jeszcze nie ma...-Verte właśnie zamknęła drzwi, jednocześnie rozglądając się po pomieszczeniu.- Pewnie znowu łazi po mieście i wróci w środku nocy...albo nad ranem. Widzę, że muszę wszystkim zająć się sama...
Dziewczynę nie dziwiła zbytnio ta sytuacja, w sumie to ona wykonywała większość obowiązków domowych, bo chyba bez tego, to mieszkanie szybko zapadłoby się w ruinę. Z siostrą prawie nie rozmawiała. Praktycznie, to pozostawała jej jedynie świadomość, że ktoś jeszcze tu mieszka. Jej rodzice już jakiś czas temu wyjechali za granicę, więc również ich nie widywała.
Nadchodziła już noc, gdy Verte usiadła przy komputerze. Poprzeglądanie sieci było bardzo dobrym sposobem na zwieńczenie dnia i oderwanie się od rzeczywistości. Jednak zamiast łazić beznadziejnie po stronach dziś postanowiła wypróbować coś innego.  Plecaka wyciągnęła płytę, na którym niedbale markerem nabazgrane było słowo Portal002. Otrzymała to dziś od swojego kolegi, Jordana. Twierdził, że napisał on świetny nowy program i wymaga on tylko porządnego przetestowania, do którego podobno bohaterka w miarę się nadawała. W sumie, chłopak wiecznie gadał o różnych dziwnych bzdetach, w które nikt nigdy nie chciał wierzyć, przez co jedną z jedynych, która się z nim w ogóle zadawała, była właśnie Verte. Lubiło ona słuchać ciekawych historii o różnych światach, które Jordan w kółko opowiadał, nawet jeśli były wyssane z palca. Jednak żadnego programu nikt by się po nim nie spodziewał... ale skoro już się postarał, to dlaczego by nie.
Dziewczyna włożyła płytę do komputera. Po czym odpaliła jedyny plik, który się na nim znajdował. Nagle oślepiło ją światło wychodzące z monitora, tylko po to, aby po chwili stracić przytomność.
***
Pod osłoną nocy do mieszkania wślizgnęła się pewna postać. Drzwi były otwarte, więc nie stanowiło to większych trudności. Co dziwniejsze mieszkanie było puste. Tajemniczy chłopiec chwilkę przeszukiwał mieszkanie, by w końcu trafić do pokoju, w którym znajdował się komputer. Spokojnie podszedł do urządzenia i sprawdził, czy jakaś płyta jest wsunięta do środka, jednak było pusto. Po chwili włączył dany komputer i pogrzebał troszkę na nim.
Po chwili wyciągnął notes, długopis i zapisał:
11.09.15
Eksperyment się powiódł. W końcu mogę się dostać tam, gdzie pragnąłem zawsze. Jednak mimo iż przeszukiwałem wszelkie źródła, nigdy nie otrzymałem upragnionej przeze mnie wiadomości. Wiesz co? Walić system, zrobiłem w końcu własne przejście. Jednak wygląda na to, że jest jednorazowe... na szczęście zrobiłem kopię. Verte nie powinna być zła o odesłanie jej tam. W końcu zawsze chciała coś przeżyć. No, ale patrząc na okoliczności pewnie niedługo się spotkamy. Jeśli DigiWorld nie chciał mnie przyjąć, to sam się wprowadzę.

Po czym odłożył notatnik i uśmiechnięty spojrzał na czarny jak smoła monitor.
***
Verte leżała na trawie, na rozległej i pustej łące. W ręce trzymała jeszcze ciepłą dyskietkę, która spowodowała to całe zamieszanie. Chwilę zajęło jej by pozbierać myśli.
-Cóż... tego się nie spodziewałam...

Rodzina:
-Tiara Negai (26)- Starsza siostra Verte. Wiecznie rozbiegana i poza domem. Nigdy nie usiedzi w jednym miejscu.
-Raimont oraz Rachel Negai (50 i 51)- Rodzice dziewczyny, przebywający gdzieś za granicą. Bohaterka od dawna się z nimi nie widziała. Przyjeżdżają do domu raz na ruski rok. Nigdy nie da się przewidzieć daty przyjazdu.

Towarzysz/Towarzysze:
Nazwa Digimona
Gumdramon
Verte Negai Gumdramon_cell_shade_by_riodile-d4v947v
Poziom: 5
Atrybut:Verte Negai 656490918 | Typ:Verte Negai 2003739348 | Rodzina:Verte Negai 1820492563
Ataki:
Jacked Hammer Verte Negai 2003739348 – Wyskakuje w powietrze, po czym uderza przeciwnika swoim maksymalnie powiększonym młoto-ogonem
Fire Vortex Verte Negai 4036346237 – Szybko obracając się wokół własnej osi, tworzy płomień na swoim młoto-ogonie, którym uderza we wroga. Mała szansa na podpalenie

Linia Ewolucji:
Gumdramon>Shoutmon>Shoutmon DX

Box | Bank
Ekwipunek:
-5000$
-Digivice


Ostatnio zmieniony przez Negai dnia Pią Wrz 11, 2015 11:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
GallAnonim
Administrator
GallAnonim


Male Liczba postów : 240
Join date : 04/04/2015
Age : 30
Skąd : Kotlina Kłodzka

Verte Negai Empty
PisanieTemat: Re: Verte Negai   Verte Negai EmptyPią Wrz 11, 2015 11:28 pm

Verte Negai Tumblr_mt40rae4E01sinnavo1_500
Verte Negai UYM76oX

Powrót do góry Go down
http://ukrytaszuflada.blog.pl/
 
Verte Negai
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Box Negai
» Bank Negai

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Karty Postaci-
Skocz do: