Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Riko desu

Go down 
AutorWiadomość
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

Riko desu Empty
PisanieTemat: Riko desu   Riko desu EmptyPon Kwi 13, 2015 7:37 pm

Dobry <3 Jak widać tam z lewej - jestem Mariko. Oczywiście w sieci używam wielu nicków (jakby ktoś chciał szukać - na dA i Tumblrze używam tego samego nicka (InakaNoTori), jednak od czasu do czasu można mnie spotkać jako po prostu Inakę lub Mintori. Osiemnaście lat mi stuknęło, a w chwili pisania tego tematu szykuję się do matur i egzaminów wstępnych.
Tyle o mnie, więc przejdźmy do ważniejszego punktu tego tematu, a mianowicie zasad kilka:
- jestem strasznym leniem, jednak zastrzegam sobie, że dopnę wszystkiego, by odpisać w ciągu 7 dni od daty waszego odpisu :)
- jestem też strasznie wybredna (a tak na serio - nie chce mi się głowić i komplikować życia), dlatego honoruję jedynie system Tamers., chociaż jestem w stanie zrobić wyjątek dla jakiegoś osobnika z pozostałych dwóch systemów ;)
- nie lubię przygód wieloosobowych. Kiedyś ich prowadzenie sprawiało mi przyjemność, ale nie teraz. Z tego powodu jeśli chcecie grać z inną osobą - nie jestem odpowiednim MG dla was :)
- jestem wybrednym MG i leniwym, dlatego, gdy stwierdzę, że nie dam rady po prostu wam prowadzić gry - wyrzucam. Nie, żeby coś, ale po co się męczyć?
- z rozpisywaniem się jest u mnie ciężko, przyznam się szczerze, że czasem nawet minimalne pięć linijek ciężko mi wystukać, jednak postaram się pisać nieco dłużej. Niemniej jednak nadal nie polecam się osobom, które ilościowo pod względem odpisu by mnie pobiły, chociaż... kto wie, może znajdzie się ludź, któremu to nie wadzi ^^
- na odpis macie tyle, ile jest przewidziane w regulaminie - miesiąc. Po tym okresie wasz temat ląduje w archiwum, tak samo chyba jak KP :P
- pod względem długości tak samo - minimum 5 linijek :D
- Digimony ogarniam tak pobieżnie, dlatego jeśli zrobię jakikolwiek błąd w kwestii uniwersum, chętnie przyjmę każde upomnienie - w końcu uczymy się na błędach <3
- Tak samo, jeśli coś niezbyt odpowiada wam w moim ostatnim odpisie, jestem chętna na dowiadywanie się, gdzie robię błędy i tak samo chętnie poprawię to, co mi wyszło źle <3

Na dzień obecny, czyli 11 sierpnia 2015 roku jest to aktualne. Gdyby się jakieś zmiany pojawiły - zmieni się data :D
Powrót do góry Go down
Mariko

Mariko


Female Liczba postów : 93
Join date : 10/04/2015
Age : 27

Riko desu Empty
PisanieTemat: Re: Riko desu   Riko desu EmptyWto Sie 11, 2015 5:18 pm

11 sierpnia:
Aktualizacja nt. nowego systemu gry oraz jednej sprawy, jeśli chodzi o prowadzenie gier :) Enjoy
Powrót do góry Go down
 
Riko desu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Przygody :: MG Mariko-
Skocz do: