Digimon Quartz
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Instrukcja Obsługi

Go down 
AutorWiadomość
BlueCat
Administrator
BlueCat


Male Liczba postów : 84
Join date : 04/04/2015
Age : 32

Instrukcja Obsługi Empty
PisanieTemat: Instrukcja Obsługi   Instrukcja Obsługi EmptySob Kwi 18, 2015 2:45 pm

Bez zbędnego rozpisywania się, znajdziecie tutaj pewne informacje o których warto wiedzieć, jeśli planujesz u mnie grać.


  • Jestem całkiem leniwy i o ile czasem może mnie coś natchnąć do częstego odpisywania, zezwalam sobie na regulaminowe przedłużenie limitu czasu do 2 tygodni, które w większości przypadków zamierzam wykorzystywać. Zapisując się u mnie, automatycznie się na to zgadzasz.
    Jeśli oczekujesz regularnie częstych odpisów, to raczej nie ma się co do mnie zapisywać.

  • Będzie to poniekąd zależało od wybranego poziomu trudności, ale wiedz, że lubię się czasem nad graczem poznęcać. (Oczywiście, nie planuję być niesprawiedliwy) Nie będzie dużo przyjemnych i beztroskich spacerów po bezpiecznej łące, będę różne wyzwania stawiał.  Instrukcja Obsługi 1986187095

  • Nie myśl, że jesteś nietykalnym superbohaterem który wszystko jest w stanie zrobić.
    O ile w normalnych okolicznościach śmierci nie będzie (bo też komu by się chciało tworzyć nową postać za każdym razem jak poprzednia zginie) to mam wiele innych sposobów na przypomnienie Ci o ograniczeniach twojej postaci, więc uważaj.  Instrukcja Obsługi 1661148177

  • Pomimo tego jakie wrażenie mogę sprawiać wedle tych paru wcześniejszych punktów, wiedz, że nie mam kija w tyłku. Zapisy są ułożone w taki sposób, by każdy mógł grać w swoim preferowanym stylu, z takimi elementami jakie chce. A też w razie czego, zawsze można do mnie napisać, jeśli coś jest nie tak. (Ale bez płaczów jak zdecydujecie się na wysoki poziom trudności i zacznę się znęcać)

  • Nie wymagam od was ściany tekstu, jako że sam nie zawsze będę takowe robił. Jednak te minimum niech będzie.

  • Wszystkie jajka i digimony zdobyte poza przygodą, muszą zostać wprowadzone do gry fabularnie.
Powrót do góry Go down
 
Instrukcja Obsługi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Digimon Quartz :: Strefa Przygód :: Przygody :: MG BlueCat-
Skocz do: